Teslimat Bilgileri

 • Yurtiçinden verilen siparişler, siparişe ait tutarın tahsilat zamanı ve (mevcut ise) stok önceliğine göre 3 "iş günü"* içinde belirtilen teslimat adresine ulaştırılır. Kargo firmalarına dair seçenekler alışveriş sırasında müşterilere sunulur.

  Sitemizde kargo ücreti hesaplanırken aşağıdaki konular belirleyici olmaktadır:

  1- Seçilen ürünlerin toplam ağırlığı: Toplam ağırlık, siparişte yer alan her bir dergi ya da kitabın sistemimizde kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak alışveriş sırasında otomatik olarak hesaplanmaktadır.

  2- Teslimatın yapılacağı lokasyon: Türkiye içi ve yurtdışı gönderi tarifeleri farklıdır. Yurtiçi gönderiler de, kargonun teslim edileceği kentlere göre ayrıca hesaplanmaktadır. * Kur dönüşümlerinde Merkez Bankası kurları baz alınmaktadır. 100 TL ve üzeri tutardaki yurtiçi siparişlerinizde kargo ücreti alınmayacaktır.

  Yurtdışına gönderilecek siparişlerde kargo ücreti farklı bir şekilde hesaplanmaktadır. 

  3- Seçilen kargo firması: Farklı firmalara bağlı olarak değişen ücret seçenekleri, sipariş sürecindeki adres aşamasından sonra seçiminize sunulmaktadır.

  * Örneğin Perşembe günü tahsilatı tamamlanmış bir sipariş en geç Çarşamba günü elinize ulaşır: Perşembe (1. gün), Cuma (2. gün), Pazartesi (3.gün), Salı (4. gün), Çarşamba (5. gün). 

  Yurt dışına gönderim gerektiren talepleriniz için lütfen bize e-posta yoluyla ulaşınız.